Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/shtru588/bars-group.com.ua/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Контакти — БАРС Юридична компанія

    БАРС - це  компанія, яка займається наданням юридичних послуг населенню України. Ми спеціалізуємось на багатьох напрямках юридичного права.Такі напрямки діяльності як : нерухомість,договірне право,цивільне право,адміністративне право,спадкове право,сімейні справи є приорітетними напрямками.Але це не означає що ми не надаємо іншіх юридичних послуг з других напрямків права.

 Компанія БАРС заснована в 1992р. В першу чергу компанія БАРС - це компанія для клієнта! Нам не важливо, який соціальний або матеріальний статус має наш клієнт, тому, звертаючись до нас, ВИ маєте право розраховувати на доброзичливе відношення і отримання кваліфікованого вирішення своїх питань.   

     Більше 70% клієнтів компанії БАРС це ті, хто звертається до нас завдяки рекомендаціям людей, які є нашими клієнтами, тому відповідальність і професіоналізм у нас на належному рівні. У компанії БАРС не існує поняття " колишній" клієнт, тому ВИ завжди можете розраховувати на нашу підтримку і допомогу.